ProkHARD / NASZA OFERTA / Outsourcing usług informatycznychRight menu

Warsztaty UML

Ostatnie zmiany

Nowy moduł: Obsługa składowiska odpadów

Moduł obsługi składowiska odpadów, wchodzący w skład Platformy Hetman to kolejna funkcjonalność systemu pozwalająca nie tylko sprawnie skracać czas operacji ewidencji odpadów (w tym ważenia), to także nowa jakość pracy wynikowej nad dostarczonymi informacjami.

Rozwiązania mobilne

Najnowsze technologie w służbie przedsiębiorstwa.

Idealny system do obsługi produkcji zleceniowej.

W warunkach gospodarki rynkowej, każde przedsiębiorstwo dąży do zachowania jak najlepszej płynności finansowej. Jedną z metod, jest kontrola i minimalizacja poziomu zapasów surowców i wyrobów gotowych. Z tych powodów, lub ze specyfiki produktów, firmy produkcyjne dążą do realizacji produkcji pod konkretne zamówienia odbiorców.


Outsourcing

Dla naszych klientów świadczymy usługi outsourcingu usług informatycznych w dowolnym zakresie ustalonym indywidualnie z klientem.

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę informatyczną jak również bezawaryjną pracę istniejącego systemu komputerowego. Doradzamy naszym klientom jak zmodernizować ich system oraz jak wybrać nowy sprzęt informatyczny i oprogramowanie. Dzięki zdalnym łączom jesteśmy w stanie zareagować na wszelkie niepokojące sygnały i natychmiast usunąć potencjalny problem, bez względu na dzielącą nas odległość.