ProkHARD / NASZA OFERTA / Oprogramowanie na zamówienieRight menu

Warsztaty UML

Ostatnie zmiany

Nowy moduł: Obsługa składowiska odpadów

Moduł obsługi składowiska odpadów, wchodzący w skład Platformy Hetman to kolejna funkcjonalność systemu pozwalająca nie tylko sprawnie skracać czas operacji ewidencji odpadów (w tym ważenia), to także nowa jakość pracy wynikowej nad dostarczonymi informacjami.

Rozwiązania mobilne

Najnowsze technologie w służbie przedsiębiorstwa.

Idealny system do obsługi produkcji zleceniowej.

W warunkach gospodarki rynkowej, każde przedsiębiorstwo dąży do zachowania jak najlepszej płynności finansowej. Jedną z metod, jest kontrola i minimalizacja poziomu zapasów surowców i wyrobów gotowych. Z tych powodów, lub ze specyfiki produktów, firmy produkcyjne dążą do realizacji produkcji pod konkretne zamówienia odbiorców.


Oprogramowanie na zamówienie

Firma ProkHard dysponuje najwyższej klasy zespołem programistów w szczególności programistów baz danych.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, oraz mając na uwadze jak najlepsze wykorzystanie potencjału intelektualnego naszego personelu, przyjmujemy zlecenia na wykonanie najbardziej nietypowych i unikalnych programów komputerowych.

Przy realizacji projektów stosujemy najnowsze technologie w dziedzinie inżynierii oprogramowania, oraz wykorzystujemy najnowocześniejsze techniki programistyczne.

Podejście takie gwarantuje naszym zleceniodawcom uzyskanie najwyższej jakości produktów informatycznych w krótkim czasie i za rozsądną cenę.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Zapytaj o program

Jeśli w twojej firmie występują problemy i przypuszczasz, że można je rozwiązać stosując odpowiednie oprogramowanie, napisz nam o nich ... a z pewnością zaproponujemy właściwe rozwiązanie. Naciśnij poniższy link...