ProkHARD / NASZA OFERTA / Infrastruktura technicznaRight menu

Warsztaty UML

Ostatnie zmiany

Nowy moduł: Obsługa składowiska odpadów

Moduł obsługi składowiska odpadów, wchodzący w skład Platformy Hetman to kolejna funkcjonalność systemu pozwalająca nie tylko sprawnie skracać czas operacji ewidencji odpadów (w tym ważenia), to także nowa jakość pracy wynikowej nad dostarczonymi informacjami.

Rozwiązania mobilne

Najnowsze technologie w służbie przedsiębiorstwa.

Idealny system do obsługi produkcji zleceniowej.

W warunkach gospodarki rynkowej, każde przedsiębiorstwo dąży do zachowania jak najlepszej płynności finansowej. Jedną z metod, jest kontrola i minimalizacja poziomu zapasów surowców i wyrobów gotowych. Z tych powodów, lub ze specyfiki produktów, firmy produkcyjne dążą do realizacji produkcji pod konkretne zamówienia odbiorców.


Profesjonalna infrastruktura techniczna

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty możliwość zakupu specjalistycznego sprzętu informatycznego, jak również nowoczesnych rozwiązań sprzętowych niezbędnych w każdym przedsiębiorstwie. Nasza wiedza praktyczna zdobyta w trakcie wdrożeń pozwala zagwarantować, iż zakupiony sprzęt w pełni spełni Państwa oczekiwania.

Posiadamy do zaoferowania profesjonalny sprzęt komputerowy, w tym: serwery sieciowe, serwery baz danych oraz stacje robocze najlepszych firm:

  • IBM
  • Hewlett–Packard
  • Sun

Ze względu na fakt iż Platforma Hetman jest często wykorzystywana w połączeniu z urządzeniami mobilnymi takimi jak terminale przenośne, kolektory danych, czytniki kodów kreskowych jesteśmy solidnie przygotowani do sprzedaży tych urządzeń. Z racji dotychczasowej działalności jesteśmy partnerami firm wiodących na tym rynku takich jak Motorola (Symbol) lub Canon.