ProkHARD / NASZA OFERTARight menu

Warsztaty UML

Ostatnie zmiany

Nowy moduł: Obsługa składowiska odpadów

Moduł obsługi składowiska odpadów, wchodzący w skład Platformy Hetman to kolejna funkcjonalność systemu pozwalająca nie tylko sprawnie skracać czas operacji ewidencji odpadów (w tym ważenia), to także nowa jakość pracy wynikowej nad dostarczonymi informacjami.

Rozwiązania mobilne

Najnowsze technologie w służbie przedsiębiorstwa.

Idealny system do obsługi produkcji zleceniowej.

W warunkach gospodarki rynkowej, każde przedsiębiorstwo dąży do zachowania jak najlepszej płynności finansowej. Jedną z metod, jest kontrola i minimalizacja poziomu zapasów surowców i wyrobów gotowych. Z tych powodów, lub ze specyfiki produktów, firmy produkcyjne dążą do realizacji produkcji pod konkretne zamówienia odbiorców.


NASZA OFERTA

Zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem zintegrowanych systemów informatycznych przeznaczonych do zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Nasze produkty są przystosowane do obsługi firm w dowolnym momencie ich rozwoju.

Podstawowym produktem naszej firmy jest Platforma Hetman - zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem o wielu zaawansowanych możliwościach, dedykowany dla małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych.

Pakiet Hetman Pro skierowany przede wszystkim do przedsiębiorstw, które nie potrzebują w danej chwili zaawansowanych rozwiązań, jednak chciałyby w przyszłości mieć możliwość łatwej rozbudowy systemu w miarę rosnących potrzeby i rozwoju przedsiębiorstwa.

Platforma Hetman

Platforma Hetman jest zintegrowanym systemem informatycznym klasy ERP zbudowanym z wielu wyspecjalizowanych modułów obejmujących swym zasięgiem prawie wszystkie obszary działalności w nowoczesnym przedsiębiorstwie, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw produkcyjnych. Jest przystosowana do obsługi organizacji wielooddziałowych o rozproszonej geograficznie strukturze, jak również współpracuje z urządzeniami przenośnymi, w zależności od posiadanej infrastruktury technicznej. Stanowi silne wsparcie w procesie podejmowania decyzji biznesowych i pozwala na scalenie zgromadzonych w całym przedsiębiorstwie danych, a następnie przedstawienie w postaci wielokryterialnych raportów, które można wygodnie przeglądać według definiowanego stopnia szczegółowości. Zaimplementowane narzędzia do wielokryterialnej analizy danych OLAP pozwalają znacznie zredukować czas i koszty przetwarzania dużych ilości danych oraz zaspokajają potrzeby zarządu i wymagania sprawozdawczości korporacyjnej.

Pakiet Hetman Pro

Możliwości małych przedsiębiorstw lub takich, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, znacznie różnią się od możliwości tych, które istnieją na rynku od dłuższego czasu i/lub dysponują dużym kapitałem. Ich potrzeby są jednak bardzo podobne: poszukują nowoczesnego systemu, który pozwoli efektywnie wykorzystać będące w ich posiadaniu zasoby. Wychodząc naprzeciw, postanowiliśmy stworzyć nowy produkt, który w pełni zaspokoi ich potrzeby jednocześnie zapewniając możliwość harmonicznego rozwoju systemu razem z całym przedsiębiorstwem – Pakiet Hetman Pro.

Hetman Box Factory

Wychodząc na przeciw niewątpliwej szansie rozwoju branży opakowaniowej gdyńska firma Prokhard ,od lat zajmująca się tworzeniem i wdrażaniem nowoczesnych narzędzi informatycznych (ERP -Platforma Hetman), bardzo dobrze znająca zarówno realne potrzeby jak i wymagania branży (jej klientami są mni. - SCA, TFP, Polpak ...) oddaje do dyspozycji właścicieli, osób zarządzających małymi i średnimi firmami produkującymi opakowania z tektury branżowy system informatyczny.

Oprogramowanie na zamówienie

Firma ProkHard dysponuje najwyższej klasy zespołem programistów w szczególności programistów baz danych.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, oraz mając na uwadze jak najlepsze wykorzystanie potencjału intelektualnego naszego personelu, przyjmujemy zlecenia na wykonanie najbardziej nietypowych i unikalnych programów komputerowych.

Przy realizacji projektów stosujemy najnowsze technologie w dziedzinie inżynierii oprogramowania, oraz wykorzystujemy najnowocześniejsze techniki programistyczne.

Podejście takie gwarantuje naszym zleceniodawcom uzyskanie najwyższej jakości produktów informatycznych w krótkim czasie i za rozsądną cenę.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Usługi konsultingowe

Wieloletnie doświadczenia zdobyte w trakcie dotychczasowej pracy nad własnym oprogramowaniem, przy okazji licznych wdrożeń oraz zdobyta wiedza teoretyczna dają nam rzetelne podstawy do tego, aby doradzać innym firmom w zakresie szeroko pojętej strategii IT.

Outsourcing usług informatycznych

Dla naszych klientów świadczymy usługi outsourcingu usług informatycznych w dowolnym zakresie ustalonym indywidualnie z klientem.

Sprzedaż oprogramowania

Oprócz tego, że tworzymy i wdrażamy własne rozwiązania dostarczamy naszym klientom również oprogramowanie innych firm.

Infrastruktura techniczna

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty możliwość zakupu specjalistycznego sprzętu informatycznego, jak również nowoczesnych rozwiązań sprzętowych niezbędnych w każdym przedsiębiorstwie. Nasza wiedza praktyczna zdobyta w trakcie wdrożeń pozwala zagwarantować, iż zakupiony sprzęt w pełni spełni Państwa oczekiwania.