ProkHARD / O FIRMIE / Co nas wyróżnia?Right menu

Warsztaty UML

Ostatnie zmiany

Nowy moduł: Obsługa składowiska odpadów

Moduł obsługi składowiska odpadów, wchodzący w skład Platformy Hetman to kolejna funkcjonalność systemu pozwalająca nie tylko sprawnie skracać czas operacji ewidencji odpadów (w tym ważenia), to także nowa jakość pracy wynikowej nad dostarczonymi informacjami.

Rozwiązania mobilne

Najnowsze technologie w służbie przedsiębiorstwa.

Idealny system do obsługi produkcji zleceniowej.

W warunkach gospodarki rynkowej, każde przedsiębiorstwo dąży do zachowania jak najlepszej płynności finansowej. Jedną z metod, jest kontrola i minimalizacja poziomu zapasów surowców i wyrobów gotowych. Z tych powodów, lub ze specyfiki produktów, firmy produkcyjne dążą do realizacji produkcji pod konkretne zamówienia odbiorców.


Co nas wyróżnia?

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów.
Produkty naszej firmy tworzone są w oparciu o rzeczywiste potrzeby naszych Klientów, a ich podstawowym atutem jest wysoka funkcjonalność i stosowanie najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań systemowych. Jesteśmy w każdej chwili przygotowani do dialogu z naszym Klientem lub do udzielenia mu pomocy dzięki profesjonalnemu serwisowi, który jest efektem wieloletnich doświadczeń na rynku informatycznym.

Nasze oprogramowanie w pełni odpowiada wymaganiom aktualnych przepisów polskiego prawa, a w szczególności Ustawy o Rachunkowości, przepisów podatkowych, prawa pracy oraz przepisów o ZUS. Cały czas śledzimy wszelkie zmiany w przepisach i dzięki temu, możemy na bieżąco wprowadzać zmiany w naszych programach. Wejście do Unii Europejskiej wymusiło na wszystkich firmach zmianę filozofii oraz postawiło zupełnie nowe wyzwania. Mając pod opieką naszych Klientów musieliśmy postawić sobie nasze cele na jeszcze wyższym poziomie, by lepiej i efektywniej wspomagać ich w tej nowej rzeczywistości.