ProkHARD / WYDARZENIA / Targi Meble 2007Right menu

Warsztaty UML

Ostatnie zmiany

Nowy moduł: Obsługa składowiska odpadów

Moduł obsługi składowiska odpadów, wchodzący w skład Platformy Hetman to kolejna funkcjonalność systemu pozwalająca nie tylko sprawnie skracać czas operacji ewidencji odpadów (w tym ważenia), to także nowa jakość pracy wynikowej nad dostarczonymi informacjami.

Rozwiązania mobilne

Najnowsze technologie w służbie przedsiębiorstwa.

Idealny system do obsługi produkcji zleceniowej.

W warunkach gospodarki rynkowej, każde przedsiębiorstwo dąży do zachowania jak najlepszej płynności finansowej. Jedną z metod, jest kontrola i minimalizacja poziomu zapasów surowców i wyrobów gotowych. Z tych powodów, lub ze specyfiki produktów, firmy produkcyjne dążą do realizacji produkcji pod konkretne zamówienia odbiorców.


Targi Meble 2007

Zeszły tydzień upłynął nam pod znakiem targów Meble 2007, które odbywają się corocznie w Poznaniu.

Były doskonałą okazją do przeprowadzenia wielu rozmów, jak również do bezpośredniego przeprowadzenia prezentacji naszych produktów potencjalnym klientom dzięki kompletowi folderów na temat naszych systemów. Nowością w naszej ofercie były bezprzewodowe terminale produkowane przez firmę Canon przeznaczone do logistycznej obsługi magazynów. Dzięki uprzejmości producenta jeden z takich terminali mogliśmy zaprezentować zainteresowanym na żywo. Możliwość zainstalowania w nich czytnika kart magnetycznych oraz przeprowadzania autoryzacji transakcji bezgotówkowych rozszerza obszar ich zastosowania również do sprzedaży towarów poza siedzibą firmy.

Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem przede wszystkim wśród przedstawicieli firm polskich i zagranicznych, którzy w interesującej scenerii oferowanych mebli prowadzili biznesowe rozmowy. Za to w ostatni dzień targów zwiedzający mieli okazję zakupić wystawiane meble w bardzo promocyjnych cenach.

Jednocześnie chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska numer 105a w pawilonie 3A na targach Mach Tool, które odbędą się również w Poznaniu, w dniach 11-14.06.2007.